Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 15:17
 
BOLU BELEDİYESİ COVİD-19 DÖNEMİNDE BOLULULARI YALNIZ BIRAKMIYOR
BELEDİYE WHABolu Belediyesi’nin Covid-19 hastalarına ve temaslı kişilere sunduğu yemek hizmeti Bolululardan büyük takdir görüyor. 14 günlük karantina süresi boyunca evlerine yemek götürülen vatandaşlar, Bolu Belediyesi WhatsApp hattına gönderdikleri mesajlarla zor günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve yemek ihtiyaçlarını gideren Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve belediye ekiplerine teşekkürlerini sunuyorlar. TSAPP HATTINA TEŞEKKÜR MESAJI YAĞIYOR
GÜNDEM Haberi
BOLU BELEDİYESİ COVİD-19 DÖNEMİNDE BOLULULARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Koronavirüs (Kovid-19) salgını tüm dünyayı etkilemeye devam ederken, Bolu Belediyesi ilke edindiği sosyal belediyecilik anlayışı gereği, zor durumda olan ve yemek ihtiyaçlarını karşılamakta güçlük çeken tüm vatandaşlara yemek hizmeti sunuyor.

10 AYDA 396 BİN KİŞİYE SICAK YEMEK

Virüsün Türkiye’de ilk kez görüldüğü 17 Mart 2020 tarihinden bugüne kadar Bolu Belediyesi ekipleri, maddi durumu kötü olan 99 bin ailenin kapısını çalarak, 396 bin kişiye sıcak yemek götürdü.

KANTİNADA OLAN HASTA VE TEMASLILAR UNUTULMADI

Yine bu süreçte ekipler, Covid-19 testi pozitif çıkan hastaları ve temaslı vatandaşları da yalnız bırakmayarak, 24 Kasım-12 Ocak tarihleri arasında 7 binden fazla kişiye kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti verdi.

HER GÜN ONLARCA TEŞEKKÜR MESAJI GELİYOR

Belediyenin ilke edindiği sosyal belediyecilik anlayışı Bolu halkından tam not aldı. Özellikle pandemi döneminde yemek desteği alan birçok vatandaş, belediyenin WhatsApp iletişim hattına gönderdiği mesajlarla, kendilerini yalnız bırakmayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BOLU, BELEDİYESİ, COVİD-19, DÖNEMİNDE, BOLULULARI, YALNIZ, BIRAKMIYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı