Haber Detayı
24 Ocak 2020 - Cuma 19:27
 
KABAK TATLISININ ADRESİ "TAŞHAN KAFE"
Yemekleri, tatlıları, servisi ve eşsiz doğal dokusu ile Bolu’da eşine az rastlanır bir kaliteye sahip olan Taşhan Kafe Restoranda vereceğiniz her kuruş alacağınız deneyime değecek. Kabak tatlısı içinse yorum dahi yapamıyoruz, yalnızca tadın.
- Haberi
KABAK TATLISININ ADRESİ

Restore edildiği günden beri gerek Bolu halkının gerekse yerli – yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği Taşhan Cafe şimdide tatlılarından adını söz ettiriyor. Künefe ve kadayıfın yanı sıra sütlü tatlıların da yoğun bir ilgi gördüğü kafe de vazgeçilmez tatlı olarak meşhur Bolu kabağından yapılan tahinli cevizli kabak tatlısı ön plana çıkıyor. Tamamen yerli ve doğal Bolu kabağının kullanıldığını özellikle belirten işletme sahibi Yahya Erdal “  bu tarihi yapıyı restore ettiğimiz ilk günden beri misafirlerimizi en iyi bir şekilde ağırlamayı amaç edindik. En kaliteli en doğal ürünle en iyi yemekleri sunmayı hedefledik ve bunu da başarmış durumdayız.

Sürekli bizleri tercih eden konuklarımız kapıdan girdiğinde ilk olarak tahinli kabak tatlısını sormaya başladır. Yoğun bir şekilde aranan lezzet haline geldi kabak tatlımız. Akşamdan marine ederek ertesi gün taptaze servis ettiğimiz bu lezzeti bizi tercih eden yeni müşterilerimize tavsiye ediyoruz” şeklinde ifade ederek kabak tatlısına gösterilen ilgiden dolayı mutlu olduğunu belirtti.    

Kaynak: Editör:
Etiketler: KABAK, TATLISININ, ADRESİ, "TAŞHAN, KAFE",
Yorumlar
Haber Yazılımı