Haber Detayı
22 Ocak 2020 - Çarşamba 17:39
 
‘Kooperatifçilik Eğitimi’ Başlıyor
Bolu’da, Bolu Belediyesi öncülüğünde ve Doğu Marmara Kalkınma Ajansı (MARKA) destekleriyle, 24-25-26 Ocak 2020 tarihlerinde ‘Yerel Kalkınma Temelli İşbirliği ve Kooperatifçilik Eğitimi’ gerçekleştirilecek. Katılımın ücretsiz olduğu ve 3 gün sürecek olan eğitime kayıt yaptırmak isteyenler www.bolu.bel.tr/koopform/ internet adresinden kayıtlarını yaptırabilirler.
EĞİTİM Haberi
‘Kooperatifçilik Eğitimi’ Başlıyor

Bolu Belediyesi, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı‘nın da (MARKA) destekleriyle, ilimizde ‘Yerel Kalkınma Temelli İşbirliği ve Kooperatifçilik Eğitimi’ düzenliyor. Katılımın tamamen ücretsiz olduğu eğitim 3 gün sürecek ve eğitimin sonunda her katılımcıya katılım belgesi verilecek. 24-25-26 Ocak 2020 tarihlerinde Bolu Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilecek eğitim kapsamında, Kooperatif Nedir? Rolü ve Önemi, Başarılı Kooperatifler, İş Planı, Ana Sözleşme, Ortaklık ve Fesih gibi konular ele alınacak.

Eğitime konuşmacı olarak, Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Süt Teknolojileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Harun Raşit Uysal, Türkiye Milli Kooperatifler Birliği Başkanı Muammer Niksarlı ve İzmir Köy-Koop. Yönetim Kurulu Başkanı Neptün SOYER katılacak.

Eğitim için kayıt yaptırmak isteyenler www.bolu.bel.tr/koopform/ internet adresinden kayıtlarını yaptırabilirler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ‘Kooperatifçilik, Eğitimi’, Başlıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı