Haber Detayı
23 Haziran 2020 - Salı 21:32
 
MODERN MUTFAKLARIN ADRESİ ESEN GRUP
Evde oturma odası kadar hatta oturma odasından bile daha fazla mutfakta zaman geçirenler için mutfağınıza yepyeni bir tarz, yepyeni bir görünüm kazandırmak adına yapılabilecekleri sektörün lideri Esen Grup ile konuştuk.
- Haberi
MODERN MUTFAKLARIN ADRESİ ESEN GRUP

Kullanışlı, fonksiyonel eşyalar ile donatılmış gereksiz kalabalık ile kafa karıştırmayan mutfak tasarımı ortaya çıkarma konusunda son yıllarda rakiplerinden fark yaratan ve yenilikçi mutfak modellerine imza atan Esen Grup yönetim kurulu başkanı Hakan Esen; “ Öncelikle şunu belirtmekte fayda olduğunu düşüyorum. Mutfak dekorasyonu hususunda uygulayacağımız her türlü yenileme seçeneği, sadece mutfağınızda ki işlevsellik ve akışı artırmakla kalmayacak, evin değerini ve estetik görünümünü artırmayı sağlayacaktır. İlk adım, mutfağınızı nasıl bir yerleşim düzeninde kullanacağınızı belirlemektir. Mutfak dekore etmek, üzerinde dikkatli bir şekilde durularak yapılması gereken, detay, estetik ve işlevsellik bilgisi gerektiren önemli bir iştir.  Mutfak tezgâhı ile mutfak dolabı ve mobilya tercihleriniz modern, eski veya klasik olabilir. Doğru ve ölçülü kullanıldığı takdirde, mekânlarda harika etkiler yaratan mutfak seçenekleri oluşturmak kaçınılmazdır. Bizi sektörün lideri haline getiren en büyük etken bu bileşenlerin detaylarını ev sahiplerine anlatarak onların hayalinde ki mutfağı bizlere daha iyi resmetmelerini sağlamaktır. Bu güne kadar ilimizde yüzlerce mutfak tezgâhını, mutfak dolabını ve mutfak mobilyasını yeni kullanıcıları ile buluşturduk.”

Önceliğimiz hareket alanı

Hareket alanın önemine değinen ve mutfak tezgâhının konumu ile şeklinin işlevsellik anlamında çok önemli olduğuna vurgu yapan Esen “ Mutfağınızın hareket alanını göz önüne alarak düşünün, mutfak gereçlerinin kullanım kolaylığı açısından bu hareketlilik hattına yakın olması gerektiğini hatırlatalım. Elinizin altında hemen ve kolaylıkla bulabileceğiniz mutfak gereçlerinin, oluşturabileceği gözü yoran ve karmaşık görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Örneğin tezgâh, mutfak için önemli bir hareket alanıdır. Bu alanın karmaşık görüntüsünü ve gözü yoran mutfak gereçlerinin kalabalığından kurtulmak, sadece canlı renklerde bir tezgâh duvarı dekoru ile mümkün olduğunu belirtti.

Göz yormayan hoş bir yemek masası

Hareket hattından sonra, keyif ve yeme alanına dönüyoruz. Mutfağın tezgâhını hareket alanı odak aldık. Şimdi ise, belki sakin bir akşam yemeği yiyeceğiniz naif bir yemek ortamı. Bu alanı ferah tutmak ve mümkün olduğunca pencereden aldığı doğal ışıktan faydalanmak mümkün. Tezgâhın o yoğun hareketliliğinden sonra, oturup keyif almak için göz yormayan hoş bir yemek masası.

Tüm ürünlerimiz için teşhir mağazamıza bekleriz

Bu anlattıklarımız tabii ki işimizin bir kısmı. Daha fazla bilgi almak ve seçeneklerimizi görmek isteyenleri ve yenilikçi mutfak hayali kuran mutfak kullanıcılarını Sümer Mahallesi Necip Fazıl Kısakürek Bulvarı üzerinde yer alan teşhir mağazamıza bekleriz” diyerek sözlerini noktaladı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MODERN, MUTFAKLARIN, ADRESİ, ESEN, GRUP,
Yorumlar
Haber Yazılımı