Haber Detayı
08 Mart 2020 - Pazar 20:07
 
Sayın Akşener kadınların gücünün en önemli göstergesidir
İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Güler 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle parti binası önünden geçen kadınlara çiçek verdiler. Güler aynı zamanda kadın esnafları ziyaret ederek, uzun uzun sohbet edip sorunlarını dinlediler ve kadınlar günlerini kutlayarak çiçek hediye ettiler.
- Haberi
Sayın Akşener kadınların gücünün en önemli göstergesidir

Haber:Dilara ASLAN

Parti Binası Önünde karanfil dağıtarak  8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlayan Murat GÜLER, iktidar olduğumuzda kadınlarımızın daha aktif olduğu ve kadına şiddetin olmadığı bir Türkiye olacağını belirtti. Başta Genel Başkan Meral AKŞENER'in ve tüm kadınların Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Sayın Akşener kadınların gücünün en önemli göstergesidir

Esnaf ziyaretleri sırasında Güler “ Kadınlar, geçmişten günümüze her zaman emekçi ve vefalı olmuşlardır. Yeri geldiğinde cephede savaşmış, yeri geldiğinde cephe gerisinde destek olmuşlardır. Atatürk ülkenin kalkınmasında kadınların yerini ve önemini vurgulayarak 1934 yılında kadınlara seçme ve seçilme hakkını vermiştir. ‘Cennet anaların ayakları altındadır.’ Hadis-i şerif  ile de peygamberimiz Hz. Muhammed (SAV) kadının-annenin kutsallığının önemini vurgulamıştır. Kadınlar artık her yerde güçlü ve cesur bir şekilde yer almaktadır. Eğitim, sosyal hayat, siyaset ve tüm alanlarda başarılı görevler almaktadırlar. İYİ Parti Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener kadınların zekasının, gücünün en önemli göstergesidir. Biz de kadınlar olarak kadın cinayetlerinin son bulduğu, kız çocuklarının okutulduğu ve küçük yaşta evlendirilmediği daha demokratik ve daha güçlü bir toplum için huzurlu ve başarılı daha nice kadınlar günümüzü kutlayalım.

Kadın esnafları ziyaret ettiler

Daha sonra İYİ Parti’li kadınlar ile birlikte il merkezinde genelinde bulunan kadın esnafları ziyaret eden Güler , 8 Mart Dünya Kadınlar Günlerini kutladılar ve kadın esnaflara çiçek hediye ettiler.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sayın, Akşener, kadınların, gücünün, en, önemli, göstergesidir,
Yorumlar
Haber Yazılımı