Haber Detayı
11 Ocak 2021 - Pazartesi 13:22
 
TÜM OKULLARDA EŞZAMANLI İSTİKLAL MARŞI OKUNDU
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un çağrısı sonrası 81 ilde eşzamanlı olarak bayrak töreni yapılırken Bolu’da da saatler 10.00’u gösterdiğinde tüm okullarda aynı anda İstiklal Marşı okundu. Okullarından uzak kalan öğrenciler ise törene ekran başından eşlik etti.
EĞİTİM Haberi
TÜM OKULLARDA EŞZAMANLI İSTİKLAL MARŞI OKUNDU

Bolu’da Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’un çağrısı üzerine korona virüs salgını sebebiyle yüz yüze eğitime kapalı olan okullarda bayrak töreni düzenlendi. Beşkavaklar Mahallesinde bulunan 100. Yıl İlkokulu bahçesinde düzenlenen bayrak törenine, İl Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, öğretmenler ve okul çalışanları katıldı.

Törende aşağı indirilen Türk Bayrağı, İstiklal Marşı ile birlikte göndere çekildi.

Bayrak töreni öncesinde öğretmenler ile okul bahçesinde sohbet eden Sarıcı, öğrencilerin bir an önce okullarına kavuşmalarını temenni ettiğini belirtti.

 EKRAN BAŞINDAN EŞLİK ETTİLER

Korona virüs salgını sebebiyle uzun zamandır okullarından uzak kalan ikiz kardeşler Ceren ve Ceylin Özkan, Türk Bayraklı tişörtlerini giyerek, törene evlerinden eşlik etti. İki kardeş bilgisayar başında katıldıkları bayrak töreninde birlikte İstiklal Marşı’nı okudu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TÜM, OKULLARDA, EŞZAMANLI, İSTİKLAL, MARŞI, OKUNDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı