Astroloji

 

 

 
Akrep (19.05.2021)
Yoğun bir geçiriyor olmak sizi duygusal anlamda da sıkışıklığa itebilir. Sorumluluklarınızı aksatmayacak şekilde kendinize zaman ayırmaya çalışmalısınız. Aksi halde hem fiziksel hem de ruhsal enerjinizi yitirdiğinizde bunu toparlamak sizin için daha zor olabilir.
 
Aslan (19.05.2021)
Kişisel ihtiyaçlarınıza zaman ayırıyorsunuz. Kendinizle vakit geçirmek ve iç sesinizi dinlemek hayatınızın şu anki durumunu net bir şekilde görmenizi sağlayacaktır. İyi olanı devam ettirirken fark ettiğiniz eksikleri de kapatmaya çalışın.
 
Balık (19.05.2021)
Çalışma ortamınızda attığınız ve profesyonelce düşünülmemiş adımlar sizi kurban psikolojisine itiyor. Üzerinize düşen vazifeleri yerine getirmek ve daha fazlasına gerektiği kadar dahil olmak sizi yormayacağı gibi çevrenizin size karşı olan bakış açısını da kötü anlamda değiştirmeyecektir.
 
Başak (19.05.2021)
Kendi halinizde kalmak istediğiniz bir gün olabilir. Sizi rahatsız eden kişi ve durumları düşünmek buna bir son vermek için çözüm bulmanızı kolaylaştıracaktır. Sevme ve ilişki kurma biçiminizle ilgili değişikliklere gidiyorsunuz.
 
Boğa (19.05.2021)
İçinizde bulunduğunuz koşullar bazı yer değişikliklerini de beraberinde getirebilir. Zaman ve neler yapacağınız konusunda bir planlama yaparken bir yandan da taşınma hazırlığı içinde olabilirsiniz. Kolay kolay almayacağınız bu karar aldığınız riske değecek sonuçlar doğurabilir.
 
İkizler (19.05.2021)
Akrabalarınızla aranızda yoğun bir iletişime trafiği olabilir. Kopuklukları onarmak ve ilişkileri güçlendirmek adına sorumluluğu üzerinize alıyor ve herkesi bir araya getirmeye çalışıyorsunuz. İnsanların uzaktan da olsa birbiriyle iletişim halinde olması bir araya gelinebilecek günler için prova niteliği kazanıyor.
 
Koç (19.05.2021)
Yeni bir ticari anlaşma yolunda ilk adımı atıyorsunuz. Fikirleriniz ve becerilerinizle oluşturduğunuz bu yeni alanı büyütürken bir yandan da iş bölümü ve ortaklı işler konusunda kendinizi geliştiriyorsunuz.
 
Kova (19.05.2021)
Ailenizden ayrıysanız bugünü onlarla görüşmeye ayırabilirsiniz. Yan yana olamamak duygusal anlamda iki tarafı da üzebilir. Her zaman böyle olmayacağını ve koşulların daha iyi hale geleceğini, kendinize ve ailenize anlatmalısınız. Bu size yaşadığınız her anın ayrı bir anlamı ve anısı olduğunu gösterecektir.
 
Oğlak (19.05.2021)
Finansal dalgalanmalar bir güven sorunu yaşatabilir. Olaylara sadece iş ve maddi kazanç gözüyle bakmak kişisel anlamda kayıplar oluşturacaktır. Odak noktanızı, amaç-araç dengenizi doğru kurmaya çalışın.
 
Terazi (19.05.2021)
Fiziksel olarak ayrı kalmanın engel olmayacağını düşünerek arkadaşlarınızla online görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Yeterli vakti olan kişileri bir araya getirerek devamlı hale getireceğiniz programlar üretmenizi sağlayabilir. Böyle bir projeye öncülük etmek size kendinizi iyi hissettirecektir.
 
Yay (19.05.2021)
Çalışma ortamınızda ekip arkadaşlarınızla aranızda bazı gerginlikler yaşanabilir. İnsanların gerçek kişiliklerinin zorlu ve öfkeli anlarda ortaya çıktığı gerçeğiyle yüzleşebilirsiniz. Fark ettikleriniz canınızı sıksa da bunun bir motivasyon kaybı değil, daha iyi ilişkiler kurmak için bir kazanç olduğunu düşünmelisiniz.
 
Yengeç (19.05.2021)
Enerjinizin çekildiğini hissedebilirsiniz. Yorgunluk hissi bugünü kendinize ayırmak için sizi teşvik edebilir. Bazı sağlık kontrollerinizi yaptırarak dinlenmenizde fayda var.

 

 

 

Haber Yazılımı