Haber Detayı
25 Mart 2021 - Perşembe 12:46
 
“KURSLARIMIZLA KÖYLERDEYİZ” PROGRAMI TAMAMLANDI
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olan Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından “Kurslarımızla Köylerdeyiz” programı ilimizde gerçekleşti.
EĞİTİM Haberi
“KURSLARIMIZLA KÖYLERDEYİZ” PROGRAMI TAMAMLANDI

Haber: Servet Gökçek

Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünce 3 Mart 2021 tarihinde tertip edilen “Kurslarımızla Köylerdeyiz” Programı çerçevesinde Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, dört ilde kırsal bölgelerde açılan kursa video konferans ile ziyarette bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, ilimiz merkez Demirciler Köyü’nde açılan Seracılık Kursu’na ziyaretleri sonrasında Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürü Yusuf Büyük tarafından kursun açılmasında emeği geçenlere ve kursiyerlere teşekkür belgesi gönderildi.

Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, Teşekkür Belgeleri Dağıtım Törenine katıldı. Demirciler Köyü’nde gerçekleşen törenine katılan Sarıcı, kurs ile ilgili kursiyer ve öğreticilerin görüşlerini dinledi.

Milli Eğitim Müdürü Cemil Sarıcı, kırsal kalkınmanın önemine dikkat çekerek kadınların bu alanda Demirciler Köyü’nde öncü olduklarını görmekten mutluluk duyduğunu ifade ederek, Demirciler Köyü Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkan ve üyelerine teşekkür etti.

Programın sonunda Demirciler Köyü Muhtarına, Seracılık Kursu’na katılan Gelincik Kadın Tarımsal Kalkınma Kooperatifi başkan ve üyelerine ve kurs öğreticilerine teşekkür belgeleri takdim edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “KURSLARIMIZLA, KÖYLERDEYİZ”, PROGRAMI, TAMAMLANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı